info@ruzehned.cz
Volejte Nonstop 773 499 300
Volejte Nonstop 728 576 662

Rozvoz květin

Online květinářství s rozvozem a doručováním květin a kytic po Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci a mnoha dalších městech. Rozvážíme po celé ČR ZDARMA!

Naši kurýři jsou speciálně proškolení pro převoz cenných a křehkých zásilek. Riziko porušení vašich pugétů je tak minimální. Dovozci si jsou samozřejmě vědomi svého poslání i při předávce a chovají se vždy příjemně a profesionálně.

 

Dodání v rámci Prahy a okolí

Jste-li občany našeho města Pražského, nabízíme vám nadstandardní služby v přepravě! Naše kytice vám doručíme již do 3 hodin po jejich objednávce. Nezáleží na tom, zda je pátek, nebo svátek. Růže dovezeme v jakýkoli určený den včetně víkendu a to v kteroukoli vámi vybranou hodinu!

Rozvážíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!

 

Dodání v pražském okolí

Pokud se nacházíte v blízkosti do 50 Km od Prahy, naše služby zůstávají téměř neměnné! Květiny dodáme do 5 hodin od objednání kdykoli včetně víkendů.

 

Dodání kamkoli v ČR mimo hlavní město

I mimo Prahu se snažíme udržet naši dopravu na vysoké úrovni. Bohužel jsme schopni dovézt zboží pouze od Úterý do Pátku mezi 13:00 – 17:00. Přesný čas doručení zboží Vám bude zavčas sdělen příslušným kurýrem. Kytici je nutno objednat den předem do 15:00.

 

Kam rozvážíme?


PrahaLiberecČeské BudějoviceKladnoFrýdek-Místek
BrnoOlomoucPardubiceMostKarlovy Vary
OstravaÚstí nad LabemHavířovKarvináJihlava
PlzeňHradec KrálovéZlínOpavaTeplice

comments are closedProhlížením tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.